• ساعت : ۱۵:۴۷:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ 
  • کد خبر : ۱۸۵۵
كسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی استان اصفهان
باري ديگر درخشش شرکت توزيع برق استان اصفهان رقم خورد
مهندس رمضاني خبر داد: آیین پایانی بیست و سومین جشنواره شهید رجایی در ۱۷ دی ماه با حضور استاندار اصفهان و مقامات عالی استان در سالن کنفرانس خانه معلم شماره ۳ برگزار گردید.

به نقل از روابط عمومي شرکت توزيع برق استان اصفهان، آیین پایانی بیست و سومین جشنواره شهید رجایی در ۱۷ دی ماه با حضور استاندار اصفهان و مقامات عالی استان در سالن کنفرانس خانه معلم شماره ۳  برگزار گردید.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان با اعلام نتایج ارزیابی شهید رجایی گفت: این شرکت برای سومین سال متوالی توانست در فرآیند ارزیابی عملکرد بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان موفق به  کسب" رتبه اول در مجموع شاخص های اختصاصی"  با کسب ۱۰۰۰ امتیاز این شاخص و " رتبه دوم در مجموع شاخص‌های عمومی" با کسب ۹۵۷.۳ امتیاز شاخصهای عمومی در  بین تمامی ۶۴ دستگاه شرکت کننده در جشنواره گردد. امیر رمضانی افزود:  همچنین در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی نیز توانستیم با ۱۹۵۷.۳ امتیاز " رتبه دوم در تمامی گروه ها" را کسب نماییم که این رتبه ماحصل تلاش تمامی همکارانمان در شرکت توزیع برق استان اصفهان است. وی همچنین گفت: از کارمندان نمونه دستگاهها نیز  تقدیر شد که مهندس قاسمعلي ناظری مدیر برق شهرستان اردستان نیز در فهرست کارمندان نمونه بود

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0