کم توان

دوران

لطفا صبر کنید ...


  شرکت توزیع برق استان اصفهان در راستاي انجام ماموريت سازماني خود تلاش مي کند با برنامه محوري، نگاه سيستمي، پشتوانه آمايشي و توان کارشناسي خدمات باکيفيتي را به طرز شايسته و در چارچوب وظايف قانوني خود به مخاطبين ارائه نمايد.چشم انداز سازماني ما آن است که  همواره بعنوان يکي از بهترين سازمان ها در خدمت رساني نزد مردم شناخته شويم. ارائه خدمات علمي ، دقيق ، کارشناسي ، به روز و صادقانه در چارچوب نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در صدر ارزش هاي سازماني ما قرار دارد.

  هر سازماني در راستاي تحقق اهداف، اجراي ماموريت ها و ارائه خدمت به مردم نيازمند توجه تام مخاطبان خود مي باشد. بديهي است بدون توجه مردم و بدون دريافت بازخورد هاي حاصل تعاملات دوسويه ، انتخاب راهبرد هاي ارائه خدمت، سخت و ناممکن مي گردد. به بيان ديگر ارائه خدمت به نحو شايسته زماني امکانپذير است که مخاطب، ميزان رضايتمندي خود را از دريافت خدمات اعلام ، تعامل و مشارکت خود را کامل نمايد. سازماني در ارائه خدمت موفق تر است که بتواند نظرات، پيشنهادات و انتقادات مخاطبين خود را دريافت و بر اساس آن راهبردهاي مناسبِ جلب رضايت را در چهارچوب قانون اتخاذ نمايد.

  در اين راستا و به منظور جلب مشارکت هاي مردمي شرکت توزیع برق استان اصفهان برخود لازم مي داند نظرات، پيشنهادات و انتقادات آحاد مردم بويژه از سوي نخبگان، متخصصين ، صاحب نظران، مديران و کارشناسان دستگاه هاي اجرائي عمومي را گردآوري و راهبردهاي منتج به افزايش کيفيت خدمات را تدوين نمايد. شرکت توزیع برق استان اصفهان  تعامل و تبادل اطلاعات با آحاد مردم و دستگاه هاي اجرائي را در سرلوحه کار خود قرار داده است.

  راهبرد مشارکت مصوب توانیر

   مي توانيد ديدگاه خود را بر روي برخی  مطالب بيان کنيد. کافي است در انتهاي همان مطلب در بخش نظر شما، مطلب خود را بیان کنید.

  همچنین  مي توانيد از طريق منوي ارتباط با ما(ستاد ، شهرستانها ، صنعت برق)، صفحه نظرسنجی، صفحه پیشنهادها ، صفحه شکایات و صفحه سوالات متداول، ما را از سوالات،  نظرات، پيشنهادات و انتقادات خود آگاه سازيد.

  نظرسنجی خدمات الکترونیک  
  نظرسنجی پرتال  
  نظرسنجی فرآیندها  
  ثبت و پیگیری شکایت و درخواستها  
  سامانه رسیدگی به شکایات توانیر (سمات)  
  دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات 03136257016
  تالار گفتگو (فروم)  
  تماس با مدیر عامل  

   


  6.0.5.0
  گروه دورانV6.0.5.0